Aktuális hírek

Könyvtári nyitvatartás

Kedves Olvasóink! Szeretnénk tájékoztatni Önöket, hogy 12.08-án könyvtárunk 8 órától 16 óráig lesz nyitva. 12.09-én könyvtárunk Zárva tart. | > |

Eseménynaptár

39. Petőfi Szavalóverseny

November 7-én 39. alkalommal szerveztük meg az Aszódi Petőfi Szavalóversenyt.

Az elmúlt évekhez viszonyítva több pontban is módosítottuk a szavalaóversenyre való felhívást: idén a térség iskoláinak évfolyamairól nem egyetlen tanulót, hanem minden osztályból egy diákot vártunk, akitől  egy szabadon választott verset kértünk.

Az alsó tagozatos korosztályt Begidzsán Melinda, bábművész és Tóth Zsoltné, logopédus bírálta, a felső tagozatosokat Budai Tünde, a galgamácsai Hétszínvirág Óvoda vezetője és Juhász Edit, az Aszódi Javítóintézet egyik magyar szakos tanára, a középiskolás, illetve felnőtt korosztályt pedig Péter Sándorné, a Petőfi Sándor Gimnázium egykori magyar szakos tanára és Barabás Tamás, a Galga-menti amatőr színjátszás legismertebb alakja.

Eredmények:
Alsó tagozat:
I. helyezett: Szajkó Zseraldina Kira - ITLNNÁI Koren István Tagiskola, felkészítő tanár: Kissné Gyúró Ilona
II. helyezett: Katona Janka - Bagi Arany János Általános Iskola, felkészítő tanár: Gigorné Pórlaki Judit
III. helyezett: Nyerlucz Melinda - Csengey Gusztáv Általános Iskola Rákóczi úti Tagintézménye
Különdíj: Pauló Sára - Csengey Gusztáv Általános Iskola, felkészítő tanár: Baloghné Tamás Ildikó
Emléklap: Széles Petra - Csengey Gusztáv Általános Iskola, felkészítő tanár: Király Gabriella; Gyalus Noémi - Bagi Arany János Általános Iskola, felkészítő tanár: Nagy Tiborné; Mócsa Cintia - Kartali Könyves Kálmán Általános Iskola, felkészítő tanár: Adáminé Tóth Zsuzsa; Rehorovszky Szonja - Kartali Könyves Kálmán Általános Iskola, felkészítő tanár: Kiss Judit

Felső tagozat:
I. helyezett: Búzás Barnabás - Csengey Gusztáv Általános Iskola Rákóczi úti Tagintézménye, felkészítő tanár: Tóth-Ilkó Szilvia
II. helyezett: Djácsuk Mirkó - Csengey Gusztáv Általános Iskola Rákóczi úti Tagintézménye, felkészítő tanár: Tóth-Ilkó Szilvia
III. helyezett: Anghius Bettina - Csengey Gusztáv Általános Iskola, felkészítő tanár: Spisák Istvánné
Különdíj: Nagy Dzsenifer - ITLNNÁI Koren István Tagiskola, felkészítő tanár: Jusztingerné Káré Szilvia
Emléklap: Piroska Ádám - ITLNNÁI Koren István Tagiskola, felkészítő tanár:  Jusztingerné Káré Szilvia; Danguly Zoltán - Csengey Gusztáv Általános Iskola Rákóczi úti Tagintézménye, felkészítő tanár: Tóth-Ilkó Szilvia

Középiskolás korosztály:
I. helyezett: Baranyi Márió - Petőfi Sándor Gimnázium, Gépészeti Szakközépiskola és Kollégium
II. helyezett: Gömzsik Lúcia - Petőfi Sándor Gimnázium, Gépészeti Szakközépiskola és Kollégium, felkészítő tanár: Bognár Noémi
III. helyezett: Mayer Ádám - EMMI Aszódi Javítóintézet Általános Iskola és Speciális Szakiskola, felkészítő tanár: Juhász Edit
Különdíj: Krett Anna - Gödöllői Református Líceum Gimnáziuma, felkészítő tanár: Dudás Erzsébet

Felnőtt korosztály:
I. helyezett: Heine Éva


Hozzászólások

Nincs hozzászólás!


A hozzászólása moderálásra várakozik!
E1H1O

Hírlevél

Nyitvatartás

Városi Könyvtár
hétfő, kedd, csütörtök,
péntek 10-18
szombat 9-13
szerda, vasárnap zárva

 

Petőfi Közérdekű Muzeális Gyűjtemény
nyári nyitva tartás
április 1-október 31.
hétfő - péntek 9-17
szombat 9-15
vasárnap zárva

téli nyitva tartás
november 1-március 31.
hétfő – péntek 8–16
szombat – vasárnap zárva

ünnepi nyitva tartás
március 15., augusztus 20., október 23.
10-18